شرکت ساختمانی پردیس شمال

09113929840

شماره تماس:

پیمانکاری ساخت ویلا در شمال رامسر

با توجه به وضعیت جغرافیایی رامسر و نزدیکی کوه و دریا، آب و هوا این شهر بسیار معتدل بوده و هیچ گاه زمستان و تابستان طاقت فرسایی ندارد. سرسبزی کوه ها و جنگل های رامسر، آبشار و آبگرم های معدنی و دریای نیلگون خزر جزء زیبایی های خدادادی این شهر هستند که در سایر شهرهای ایران به ندرت به چشم می خورند. علاوه بر این موارد وجود فرودگاه و راههای ارتباطی نسبتا مناسب باعث شده که رامسر همیشه یکی از مقاصد گردشگران داخلی و توریست های خارجی باشد. ساخت ویلا در رامسر در سال های اخیر با استقبال مناسبی مواجه گردیده است و تحلیل گران اقتصادی بر این باورند که سرمایه گذاری در رامسر با توجه به رونق گردشگری در این منطقه مقرون به صرفه می باشد.

ساخت ویلا در رامسر

شهر رامسر به جزء ایام تعطیلات(عید نوروز و تعطیلات تابستان که حجم بالای گردشگر را می پذیرد) شهری آرام و بدون دغدغه است که رفت و آمد خودرو ها بدون ایجاد ترافیک سنگین انجام می شود و تجربه یک زندگی آرام و بدون استرس و با هوایی پاک و سالم در این شهر امکان پذیر است. این ویژگی های منحصر به فرد باعث شده است که شهر رامسر به عنوان اولین و مناسب ترین شهر جهت ساخت ویلا در شمال کشور انتخاب گردد. شهرستان رامسر مجموعه ای از مناطق مختلف است که این مناطق عبارتند از بخش مرکزی رامسر، کتالم، ساداتشهر ، اربه کله، جواهرده، ابریشم محله و ....

ساخت ویلا در رامسر

ساخت ویلا در رامسر به سه بخش ویلا ساحلی، ویلا جنگلی و کوه پایه ای، و ویلا داخل شهر تقسیم می شود. فرهنگ مردم رامسر به گونه ای است که با افراد غیر بومی و مسافران براحتی ارتباط برقرار کرده و رابطه صمیمی و گرم ایجاد می کنند. امکانات تفریحی رفاهی آموزشی بهداشتی و درمانی در حد معقول مشابه سایر شهرهای هم تراز، در این شهر وجود دارد و ساکنان این شهر برای رفع مایحتاج خود نیازی به عزیمت به شهرهای همجوار را ندارند بلکه امکانات رامسر بگونه ای است که برخی از ساکنان شهرهای همجوار جهت رفاه بیشتر، از امکانات شهری رامسر استفاده می کنند.

ساخت ویلا در رامسر ساخت ویلا در رامسر

برچسب: