شرکت ساختمانی پردیس شمال

09113929840

شماره تماس:

بازسازی ویلا در شمال(رامسر، تنکابن(شهسوار)، چابکسر)

در زمینه نوسازی یا بازسازی ساختمان و ویلا (Renovation)بررسی ها حاکی از آن هستند که از عصر ایران باستان، نوسازی و بازسازی خانه در ایران عملی مرسوم بوده است. جدا از این مسئله، امروزه بازسازي ساختمان و یا نوسازی آن در سراسر دنیا عملی کاملا مرسوم شناخته می شود. بازسازی ویلا و ساختمان به چند منظور انجام می شود.گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی و سرامیک و رنگ انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابیهایی است که حاصل شده و نیاز به اقدام به موقع دارد تا این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد.

بازسازی ویلا در شمال(رامسر،تنکابن،شهسوار،چابکسر)

در ایران نیز ویلا ها وآپارتمان ها هرازگاهی آن حالت زیبا و جذاب اولیه خود را از دست داده و بسیار خسته کننده می شوند. در این موارد می بایست بازسازی منزل به صورتی حرفه ای صورت پذیرد. به عنوان مثال در ایالات متحده که بسیاری از خانه ها چوبی هستند هر ساله هزینه زیادی برای مقابله با خوردگی چوب ها توسط موریانه صرف می شود. تمام هزینه های از این قبیل، جزء هزینه بازسازي ساختمان محسوب می شوند. با این حال در شرایط حال حاضر در ایران، با توجه به حجم عظیم ساخت و ساز های صورت گرفته در دهه های اخیر، شرایط کنونی به شکلی است که نیاز به بازسازی ساختمان بسیار بیش تر از گذشته احساس می گردد. ضمن این که در کشور در حال حاضر، ساختمان ها برای عمر مفید ۵۰ سال طراحی می گردند اما متاسفانه در برخی از موارد به علت ضعف در کیفیت اجرا، قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی به بازسازی نیاز پیدا می کنند. به بیان دیگر پس ازگذشت چند سال از عمراحداث هر ساختمانی باید به نکات مهمی توجه داشت تا از وقوع هر حادثه ای که باعث تخریب بخشی از آن خواهد شد جلوگیری کرد. بنابراین بازسازی ساختمان و ویلا در ایران از اهمیتی فوق العاده برخودار می باشد. نکته مهم دیگر نیز بعد اقتصادی مسئله است. در واقع شما با یک حساب سرانگشتی درخواهید یافت که هزینه بازسازی ساختمان، تا حد قابل توجهی پایین تر از هزینه ساخت ساختمان جدید می باشد.

بازسازی ویلا در شمال(رامسر،تنکابن،شهسوار،چابکسر)

کلیه عوامل بالا سبب می شود که بازسازی ساختمان، گزینه ای کلیدی و مهم محسوب شده و امروزه در سطح جهان ، به عنوان یک خدمت شناخته شده برای هر نوع ساختمان در حال اجرا باشد. به علاوه انجام موارد مختلفی همچون مطالعات سازه ای و معماری در بازسازی ویلا و ساختمان امری تخصصی بوده و می بایست توسط نیروهای ماهری که در این زمینه فعالیت حرفه ای داشته اند، صورت پذیرد. چرا که هنر بازسازی ویلا، انجام کار با پایین ترین هزینه بوده و این کار تنها از پیمانکاران باتجربه در این زمینه بر می آید. خدمات قابل ارائه در زمینه بازسازی و نو سازی ویلا و آپارتمان:  برداشتن دیوار داخلی،تیغه چینی و جابجایی فضاها، دیوار کشی، تعویض پنجره های قدیمی، تعویض درب ورودی ساختمان با درب های ضد سرقت ،اضافه کردن آسانسور  ساخت کمد دیواری، ساخت محافظ بالکن و نرده ،بازسازی راه پله ویلا و آپارتمان ، تعویض سنگ راه پله ،تعویض سنگ نما  اضافه کردن اتاق خواب، ساخت حمام و دستشویی جدید، تغییر سرویس بهداشتی به فرنگی و بالعکس  رفع نم سرویس و پشت بام ،قیر گونی،ایزوگام  باز سازی لوله کشی آب،سیم کشی برق ساختمان  گچ کاری،گچ بری،سفید کاری ایجاد نور مخفی  نقاشی ساختمان،لکه گیری، نصب کاغذ دیواری، سنگ آنتیک  کف پوش،دیوار پوش، پارکت،سقف کاذب،کناف

بازسازی ویلا در شمال(رامسر،تنکابن،شهسوار،چابکسر)

برچسب: