شرکت ساختمانی پردیس شمال

09113929840

شماره تماس:

رامسر قطب ویلا سازی:

ویلا به خانه باغ هایی گفته می شود که از همه طرف نما دارد،یا به تعریفی دیگر خانه هایی که حیاط دار باشند.این سبک از ساختمان سازی بیشتر در شمال ایران مرسوم است.

گام اول در ساخت ویلا در رامسر:

برای ساخت ویلا در رامسر اول از همه نیاز به خرید زمین می باشد،خرید زمین در رامسر باید با مشاوره و تحقیق انجام شود زیرا در مناطق مختلف رامسر زمین، قیمت های متفاوتی دارد. توجه به نوع کاربری زمین در رامسر حائز اهمیت است. زمین های دارای چشم انداز در رامسر بیشتر مورد توجه مشتریان قرار میگیرد. در هنگام خرید زمین در رامسر باید به سند دار بودن و کاربری زمین، جنس خاک، خیابان و کوچه ای که زمین در آن واقع شده، دسترسی به خدمات و تسهیلات شهری، فاصله با مراکزی از قبیل مراکز خرید ، بانک ها ، مراکز درمانی ، جاذبه های گردشگری، امتیاز آب، برق، گاز و مهمتر از همه " امنیت " منطقه توجه ویژه داشت.

ساخت ویلا در رامسر

گام دوم در ساخت ویلا در رامسر:

بعد از خرید زمین در رامسر می بایست مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی اخذ شود. جهت اخذ مجوزها مالک می بایست نقشه های معماری و سازه را که توسط مهندس ذیصلاح تایید شده، به شهرداری تحویل نماید تا مراحل صدور پروانه انجام گیرد. پس از صدور پروانه مالک می تواند کار ساخت ویلا را اجرا نماید. از آنجایی که کار ساخت ویلا مخصوصا اجرای اسکلت(آرماتوربندی) کار فنی و تخصصی است بهتر است مالک کار را به پیمانکار مجرب واگذار نموده و خود نیز بر کار نظارت نماید. پیمانکاری در رامسر به دو صورت درصدی و متر مربعی انجام می شود.

ساخت ویلا در رامسر

پیمانکاری درصدی در رامسر به اینگونه است که صاحب کار مبلغی به عنوان تنخواه در اختیار پیمانکار قرار می دهد و از آن پس پیمانکار عملیات اجرای ساختمان را آغاز می کند و پس از تمام شدن مبلغ تنخواه اول، صورت حسابی توسط پیمانکار تنظیم شده و به صاحب کار ارائه می گردد. صاحب کار پس از بررسی و تایید صورت حساب، تنخواه بعدی را به پیمانکار پرداخت می نماید و پیمانکار پس از اتمام تنخواه مجددا صورت حساب را تنظیم کرده و ارائه می نماید و این روال تا پایان کار و تحویل کلید ساختمان ادامه می یابد. دستمزد پیمانکار در این حالت "درصدی" از کل صورت حساب های ساختمان می باشد. اما قرارداد نوع دوم (مترمربعی) بستگی به متراژ و نوع مصالح مصرفی در ساختمان دارد که می بایست تمامی مصالح با جزئیات در قرارداد ذکر شود تا قیمت هر متر مربع بنا تعیین گردد. (به عنوان مثال برای یک ساختمان 50 متری که قیمت هر متر 20000 تومان تعیین شده است، مبلغ کل قرارداد برابر است با 1000000=20000*50 تومان)

ساخت ویلا در رامسر

مزایای ساخت ویلا در رامسر(عروس شهرهای ایران) نسبت به سایر شهرها:

رامسر غربی ترین شهر استان مازندران است. این شهر از شرق به تنکابن یا شهسوار و از غرب به استان گیلان و شهر چابکسر متصل است. نزدیکی جنگل و دریا در این شهر زیبایی ویژه‌ای به این شهر داده‌است و این امر موجب جذب گردشگران می شود. این شهر همچون نگینی بر گستره رشته کوه های البرز و کرانه دریای خزر می درخشد. و با آب و هوایی معتدل و مرطوب پیوندی زیبا میان جنگل و دریا را بوجود آورده است. براستی لقب عروس شهرهای ایران برای رامسر درخور و شایسته است. وجود فرودگاه و مسیر های زمینی متعددی که به رامسر ختم می شوند باعث شده تا این شهر در تمامی فصول سال میزبان مسافران و گردشگران زیادی باشد به همین دلیل مردم این منطقه فرهنگ پذیریش اقوام مختلف را به خوبی آموخته اند و از گردشگران و توریست ها با آغوش باز استقبال می کنند. اکثر مناطق رامسر از امنیت بالایی برخوردار است به همین دلیل یکی از گزینه های اصلی ساخت ویلا در شمال می باشد. نظرسنجی سال های 86 الی 88 مسافران این شهرنشان داد که بیش از 75 درصد گردشگرانی که حتی یکبار به رامسر مسافرت کرده بودند، اذعان داشتند در صورتی که تصمیم به ساخت ویلا در شمال بگیرند، شهر رامسر را برای ساخت ویلا در شمال انتخاب می کنند. دلایل این انتخاب زیبایی و تمیزی شهر، آرامش و امنیت، دسترسی آسان به دریای زیبا و جنگل باشکوه و رفت آمد راحت و آسان از شهر خودشان به رامسر از طریق حمل و نقل جاده ای و هوایی(فرودگاه) و همچنین فرهنگ بالای مسافرپذیری مردم رامسرو طبیعت زیبای اربکله، جواهرده و ... بوده است.

ساخت ویلا در رامسر

جاذبه های طبیعی رامسر:

جاذبه های طبیعی موجود در رامسر که بدون دخالت بشر بوجود آمده اند توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند. ییلاق جواهرده رامسر منطقه ای تاریخی با جنگل های سرسبز است که نیمی از سال پوشیده از برف و در فصل تابستان از هوای بسیار مطبوع برخوردار است.این منطقه رویایی، شاهکار طبیعت و نگین فیروزه فام کوه های البرز به شمار می رود که از 3 جهت در محاصره کوه قرار دارد.این منطقه با وجود فاصله کم از دریای خزر، در ارتفاع قابل ملاحظه ای از سطح دریا که حدود 2 هزار متر است، قرار دارد.

ساخت ویلا در رامسر

ساخت ویلا در ییلاقات رامسر:

ساخت ویلا در جواهرده نیز از دیر باز مورد توجه بسیاری از علاقمندان به مناطق کوهستانی قرار داشته است. شرکت ساختمانی پردیس اجرای ویلا در جواهرده را نیز در کارنامه خود دارد. ساخت ویلا در جواهرده نسبت به سایر مناطق رامسر با توجه به کوهستانی بودن مسیر پرهزینه تر می باشد. روستای توریستی اربکله (بام رامسر) با چشم اندازی زیبا و وصف ناپذیر که در فاصله 8 کیلومتری رامسر و در نزدیکی شهر کتالم و ساداتشهر قرار دارد به عنوان یکی از قطب های اصلی جذب مسافر می باشد. در چند سال اخیر پس از اینکه مشتریان خرید زمین از منطقه اربه کله بازدید کردند و با زیبایی های این منطقه آشنا شدند، جذابیت ساخت ویلا در اربه کله و مناطق اطرافش چندین برابر شده بگونه ای که در این سال ها ساخت ویلا در اربکله نسبت به ساخت ویلا ی ساحلی با اقبال بیشتری مواجه شده است. از آنجای که ساخت ویلا در زمین های شیب دار هزینه های بیشتری به همراه دارد و با توجه به شیب دار بودن اکثر زمین های اربکله، ساخت ویلا در اربکله نیاز به صرف هزینه بیشتر و نیروی کارآمدتری نسبت به زمین های مسطح دارد. دریای نیلگون خزر، دهکده ساحلی، تله کابین، پارک آبی، مجمتع های تجاری و تفریحی و آبگرم های معدنی رامسر از دیگر اماکن تفریحی و توریستی رامسر می باشند.

ساخت ویلا در رامسر

برچسب: